O FIRMIE KUCHNIE NOLTE FUNKCJONALNOŚĆ I JAKOŚĆ WIDEO KONTAKT WYPRZEDAŻ

Meble Nolte w stu słowach

Firma Nolte została założona w 1958 roku przez Konrada Nolte, ojca i obecnego właściciela. Początkowo, w wynajętych pomieszczeniach, sześćdziesięciu pracowników rozpoczęło pierwszą na świecie seryjną produkcję mebli kuchennych.

Dziś, ponad 50 lat później, firma Nolte jest drugim co do wielkości zakładem produkującym meble kuchenne w Niemczech. Produkcja odbywa się w nowoczesnych zakładach  o powierzchni 85.000 m2, zatrudnia ponad 1100 wysoce wykwalifikowanych pracowników. Każdego dnia produkuje ponad 1200 kuchni, które są eksportowane do 50 krajów na świecie.

Dzięki wysoce zautomatyzowanej produkcji, przy  zachowaniu najwyższej jakości produktu, firma Nolte zapewnia ponad ustawową 5 letnią gwarancję na produkowane przez siebie meble kuchenne.

 

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem osób z dużym doświadczeniem w projektowaniu mebli kuchennych. Współpracujemy ściśle z firmą Nolte od 2010 roku. Z myślą o zwiększeniu poziomu oferowanych przez nas usług,  corocznie bierzemy udział w szkoleniach Nolte, czego dowodem są liczne certyfikaty. 

Oferujemy najwyższy poziom obsługi klienta począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez złożony proces projektowania, aż do profesjonalnego montażu mebli kuchennych przez wyspecjalizowaną ekipę montażową.  Mamy nadzieję, że podczas spotkań z nami poczują Państwo atmosferę "wsparcia Waszych pomysłów", uzupełnianą profesjonalną wiedzą z zakresu projektowania wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Co oferujemy?

Od ponad 6 lat oferujemy Państwu najwyższej jakości niemieckie meble kuchenne Nolte. Dla Państwa wygody  posiadamy salon z największą ekspozycją mebli Nolte w Warszawie, położony bezpośrednio przy Galerii Mokotów. Do naszego budynku należy również obszerny parking na którym bez problemu zaparkują Państwo samochód

W naszym salonie znajdą Państwo Aktualną ofertę firmy Nolte. Profesjonalni projektanci doradza Państwu w zakresie projektu mebli kuchennych oraz wyboru sprzętu AGD.

Oferujemy najlepsze ceny na sprzęt kuchenny takich marek jak AEG, Electrolux, Siemens, Bosch, Miele, Falmec, Blanco.

Współpracujemy z najlepszymi firmami świadczącymi usługi z zakresu wykonania blatów kuchennych z materiałów kompozytowych, jak i naturalnego kamienia. Uzupełnieniem oferty są panele szklane w nisze między szafkowe, drobny sprzęt AGD, oraz dodatki kuchenne.